Yeni Japon teknolojisi ile akupunktur
uygulamaları

Akupunkturda Devrim!

Mikrokoni teknolojisi, japonya’da geliştirilmiş olan bir teknoloji olup akupunktur uygulamalarında ve ağrı terapilerinde kolaylıkla uygulanan bir teknolojidir. Ürünler, özel mikro çıkıntıları ile kati bir ağrı ve akupunktur nokta terapisi sunar. Özel olarak tasarlanmış mikro disklerin üzerinde bulunan mikrokoniler (microcone) ilgili noktaları ve ağrının bulunduğu bölgeleri uyararak ağrı ve gerginliği azaltır. İğnesiz Akupunktur terapilerinde çığır açan bir uygulamadır.

Somaniks Nedir?

Somaniks, özel olarak geliştirilmiş üzerinde mikro koni (mikrocone) şeklinde mikro-çıkıntıları (micro-protusion) olan dairesel şekilde tasarlanmış bantlardır. Yapışkan bant’ın altında özel esnekliğe sahip mikro koni çıkıntılarının bulunduğu dairesel bir plastik disk mevcuttur.

Somaniks ürünleri olarak SOMACEPT ve SOMARESON son derece yumuşaktır ve asla cildinize zarar vermez. Kullanım açısında son derece güvenlidir.

Ne İşe Yarar?

Somaniks, her türlü ağrıyı azaltmak, ortadan kaldırmak ve bunun yanı sıra Akupunktur uygulamalarında iğnesiz Akupunktur plastik işleme teknolojisi ile ilgili Akupunktur uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. SOMACEPT ve SOMARESON mikrokonileri son derece küçüktür ve ilgili Akupunktur noktasına ve/veya ağrının bulunduğu noktaya yapıştırılarak kullanılır.

Somacept

Somacept, ani ve akut ağrılarda, zonklama ve karıncalanma şeklindeki ağrı ve belli bir noktada yoğunlaşan ağrılarda son derece etkilidir. Akupunktur noktalarına uygulanarak elektromanyetik regülasyonun gerçekleştirilmesi sağlanır.

Somareson

Somareson, kas sertliği ve gerginliğinde, yavan ağrılarda, genel gerginlik ve sersemletici ağrılarda son derece etkilidir. Akupunktur noktalarına uygulanarak elektromanyetik regülasyonun gerçekleştirilmesini sağlar. Boyun, omuz ve sırt ağrılarında, el ve ayak ağrılarında kullanılır.

Mikrokoni teknolojisi, her türlü ağrı ve ağrıya bağlı problemler de kullanıldığı gibi Akupuntur uygulamalarında ağrısız, kansız, acısız ve bantlar bütün gün boyunca kişinin üzerinde kalabildiği için daha uzun süreli bir terapi imkanı sunar.

Somaniks >>

Mikrokon akupunktur bantları ile daha kolay ve etkili terapi

Somaniks >>