Developing medical technology and services

Su ve Sağlık

SAĞLIK İÇİN ALKALİ İONİZE SU İÇİN!

Bedenimizin %75’i sudan meydana geldiği gibi Dünyanın da 3’te 2’si sudan meydana gelmektedir. Su yaşayan biyolojik sistemlerin tamamında var olan bir sıvıdır. H2O olarak ta ifade ettiğimiz “Su”, evrende en yüksek orandan bulunan elementlerden biri olan Hidrojen ve dünyamızda yüksek miktarda bulunan Oksijenden meydana gelmektedir.Bedenimizin yaşamsal faaliyetlerini yerine getirebilmesi için su büyük önem arz ettiği gibi hücrelerarası iletişimin gerçekleştirilebilmesi de su aracılığı ile olur.

Alkali İonize su teknolojisinin bize sunduğu en temel ve önemli etki mükemmel bir bağışıklık sistemi koruyucusu olmasıdır. Antioksidan yapıdaki alkali iyonize su vücudumuzda asit/alkali dengesini korur ve mikro yapısı ile hücrelerimizde mükemmel hidrasyon (hücrenin su ihtiyacını karşılar) sağlar. Genel olarak Alkali-İonize su vücudumuzun hücre seviyesinde yenilenerek genç sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur.

Alkali İonize su, içerdiği yüksek değerde negatif ionlar ile hastalıklara ve erken yaşlanmaya sebep olan “serbest radikalleri” temizleyerek "anti-aging" etki gösterir ve vücudumuzda uzun yıllar boyunca biriken asidik toksinleri nötralize edilerek "detox" uygulamasını gerçekleştirir. Su iyonizeri ile elde edilen diğer sihirli su asidik ion sudur. Asidik ion su mükemmel bir dezenfektan olup gerek cilt ve vücut temizliğinde gerekse çeşitli yaraların tedavisinde, çiçek, hayvan bakımında doğal yardımcımızdır.

SU İYONİZERİ KULLANMAK İÇİN 5 TEMEL NEDEN:

1. Ph'i yüksek su vermesi: Çağımızda kirlenmiş çevre koşulları ve kötü beslenme alışkanlıkları vücudumuzun alkali (pH) dengesini bozar. Bu da vücudumuzun asit alkali dengesini (Ph) aşağıya çekerek bağışıklık sistemimizin zayıflamasına neden olarak çeşitli hastalıkların oluşmasına zemin hazırlar. Alkali Su iyonizeri pH dengesini sağlayarak vücudun asit alkali dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

2. Suyun ionlarının ayrılması ve suyu moleküler olarak küçültmesi: Çağımızda içtiğimiz suyun moleküler grup yapısı kirlilikten dolayı büyümüştür. Oysa sağlıklı suyun her bir grubunun 5-6 adet su molekülünden oluşması gerekir. Alkali Su iyonizerinden içilen alkali su ionlarına ayrılmış olduğundan ve moleküler yapısı küçüldüğünden hücrelerimize çok daha etkili biçimde nüfuz ederek hidrasyonu sağlar.

3. Antioksidan özellikte su sağlaması: Vücudumuzda zamanla biriken toksik maddeler nedeniyle oluşan "serbest radikaller" birçok hastalığın temel nedenidir. Serbest radikaller ancak antioksidan maddeler ile vücuttan uzaklaştırılabilir. Su iyonizrinden içilen alkali su yoğun miktarda antioksidan negatif elektrik yükü taşıması nedeniyle güçlü bir antioksidan görevi görür.

4. Suyu klordan ayırması: Zararlı organizmaları sudan arıtmak amacı ile kullanılan klor, su da kanserojen trihalometan (THM) oluşturabilir. Su iyonizerinden çilen su, musluk suyundaki kloru ve diğer kirlilikleri arıtarak sağlıklı su içmemize yardımcı olur.

5. Asidik su vermesi: Su iyonizerinden elde edilen diğer su asidik ion sudur. Asidik ion su dezenfektan özelliğe sahip olup cilt ve vücut temizliğinde, çeşitli yaraların tedavisinde, çiçek ve hayvan bakımında da kullanılabilir.

Su İyonizeri >>

Alkali Su Ionizeri ile
Sağlıklı Su için!

Su Ionizeri >>