Bireysel Seri
Biomonitor™
Biomonitor ile harmonik piramit üzerinden gözlem yapın

Biomonitor, 5 yıllık yoğun bir çalışmanın sonucu olarak geliştirilmiş EMF (elektromanyetik alan) teşhis cihazıdır. Kişinin test sonuçlarını 5 sn gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde analiz edip yorumlayabilmektedir. Işık hızıyla gerçekleşen bilgi akışını analiz etme kapasitesine sahiptir. Biomonitor, uygulanan terapi (BRT-biorezonans, Işık tedavisi, Akupunktur v.b.) çeşidinden bağımsız olarak terapinin kişi üzerindeki etkilerini gözlemlemek üzere geliştirilmiş özel bir teşhis ve monitörizasyon (gözlemleme) ekipmanıdır.

Metabolizmadaki anlık değişimleri ölçümlendirin

Cihazın üzerinde bulunan 128 adet altın kaplama pin (çıkıntı) çok hassas olup kişinin elektromanyetik alanını analiz ederek terapi uygulanan kişinin elektromanyetik alan değişimlerini tespit eder. Bilindiği üzere yaşayan her organizmanın bir elektromanyetik alanı vardır. Belirli sağlık problemlerinde, psikolojik ve fizyolojik sorunlarda elektromanyetik alanda dengesizlikler baş gösterir. Bu dengesizlikler ve terapi sonrasında uygulanan terapinin olumlu etkileri Biomonitor tarafından tespit edilebilmektedir. İlgili veriler özel bir bilgisayar yazılımına aktarılarak yorumlanmaktadır.

Biomonitor, terapi öncesi ve sonrasını gözlemleme ve terapi etkinliğini analiz etme bağlamında önemli bir test analiz cihazıdır.

BRT Hakkında Daha Fazlası >>

Temel Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular

Biomonitor Ne Cihazıdır?
Biomonitor, bir elektromanyetik regülasyon EMF cihazıdır. Terapistler ve sağlık profesyonellerince teşhis, tespit ve gözlem amaçlı olarak kullanılmak üzere geliştirilmiştir.
Biomonitor’ü Kimler Kullanabilir?
Biomonitor cihazı, doktor, terapist ve sağlık profesyonellerince güvenle kullanılabilir. Hem profesyonel kullanıma yönelik olarak hem de her türlü terapisel uygulamada uygulamanın etkinliğinin tespiti için kullanılabilir.
Biomonitor’ün Diğer BRT Cihazlarından Farkı Nedir?
Biomonitor, bir terapi cihazı olmayıp, teşhis ve gözlem analiz cihazıdır. Elektromayetik Alan değişimlerini tespit edecek şekilde tasarlanmıştır.
Biomonitor Nasıl Çalışır?
Biomonitor, bedende meydana gelen elektromanyetik alan değişimlerini üzerinde bulunan 128 adet ayrı pin (çkıntı) ile tespit edecek hassasiyete sahip özel bir EMF tespit ve analiz cihazıdır. İnsan bedeninde meydana gelen en küçük elektromanyetik değişimi, düşük yoğunluklu elektromanyetik alan değişimlerini tespit edecek şekilde tasarlanan altın kaplama pinler aracılığı ile tespit etmektedir.
Herhangi bir yan etkisi var mıdır?
Biomonitor bir teşhis ve analiz cihazı olduğundan ve İlgili teshissel uygulama (non-invaziv) yani kişiye herhangi bir zarar verme ihtimali olmayan bir uygulama olduğundan dolayı her hangi bir yan etkisi yoktur.
Biomonitor’ü Ne Sıklıkla Kullanmalıyım?
Biomonitor, bir analiz ve gözlem cihazı olduğundan dolayı kullanım sıklığı açısından herhangi bir kullanım sınırı yoktur. Arzu edildiği kadar analiz uygulaması gerçekleştirilebilir.