Bireysel Seri
Bioprotector
Bioprotector ile Radyasyondan Korunun!

Bioprotector, sağlık üzerinde olumsuz bir takım etkiler oluşturan zararlı elektromanyetik alanların (baz istasyonları, cep telefonları, TV, 3G – 4.5G, bilgisayar, mikrodalga fırın, jeopatik radyasyon) etkilerini minimize etmek ve azaltıp ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirilmiş ürünlerdir. Bioprotector ürünlerinin, insan bedenine zarar teşkil eden non-iyonize (iyonize olmayan) radyasyon ve elektromanyetik radyasyona karşı bedeni koruduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bioprotector ürünleri deforme olmuş (bozulmuş) elektromanyetik alanı düzenler ve insan bedeninin bio-alanını harmonize ederek faaliyet gösterir. Elektromanyetik kirlilikten korunmak ve radyasyonun sağlığımız üzerindeki zararlı etkilerinden kurtulmak için Bioprotector Elektromanyetik Bio-koruma ürünlerinin kullanılması önerilmektedir.

Spatial Bioprotector

Spatial Bioprotector, ev ve iş ortamında maruz kaldığımız zararlı elektromanyetik alanlara karşı özel olarak geliştirilmiştir. 7 m²’lik bir etki alanı mevcuttur. Koruyucu kılıfı çıkarılmadan kullanılır. Yatağınızın altına, ofis koltuğunuza, arabanıza, televizyonunuzu izlediğiniz koltuğunuza, bilgisayar kullanırken koltuğunuzun altına yerleştirilebilir. Taşınabilir ve hafif olduğundan seyahat ettiğiniz mekan ve bölgelere yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür.

Personal Bioprotector

Personal Bioprotector, bireysel kullanıma yönelik geliştirilmiş bireysel elektromanyetik koruma ürünüdür. 1.5 m²’lik bir etki alanı vardır. Gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz küçük ebatlı bir üründür. Cebinizde, çantanızda veya cüzdanınızda taşıyabileceğiniz elektromanyetik alanın zararlı etkilerine karşı sizi devamlı koruyacak bir üründür. Taşınabilir ve hafif olduğundan seyahat ettiğiniz mekan ve bölgelere yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür.

Mobil Bioprotector

Cellphone Bioprotector, cep telefonlarının oluşturmuş olduğu zararlı elektromanyetik alanlara karşı özel olarak geliştirilmiş bio-koruma ürünüdür. Cep telefonun üzerine yapıştırılarak kullanılır. 3 dakikadan fazla cep telefonu alanına maruz kalmak bedenin hücresel iletişimini ve hücresel polaritesini bozarak sağlık sorunlarının meydana gelmesine neden olmaktadır. Yanlış bir diğer kanıda telefon kulaklıklarının kullanılmasıdır. Cep telefonu kulaklıklarının kullanımı cep telefonunun zararlı etki alanına maruz kalmanızı hiçbir şekilde değiştirmemektedir. Cep telefonlarının Bioprotector koruması ile kullanımı sizleri cep telefonunun zararlı etkilerinden korur. Tüm Bioprotector ürünlerinin kullanım ömrü sınırsızdır. Spatial Bioprotector ve Personal Bioprotector koruyucu kılıflarından çıkarılmadan kullanılmalıdır. Cep telefonu için geliştirilmiş olan Cellphone Bioprotector ise telefonunuzun arka yüzeyine yapıştırılarak kullanılır.

Radyasyondan Korunma Hakkında Daha Fazlası >>

Temel Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular

Bioprotecor Ne Ürünüdür?
Bioprotector, Elektromanyetik Bio-korunma ürünüdür. Bakır plaka üzerine özel işleme teknolojisi ile işlenmiş bio-enformasyonu içerir ve bu sayede alansal bir koruma sağlar.
Bioprotector’ü Kimler Kullanmalıdır?
Bioprotector, herkes ve her yaş grubu tarafından güvenle kullanılabilir.
Bioprotector’ü Muadillerinden Farklı Kılan Nedir?
Bio-protector, özel bio-enformasyon işleme teknolojisi ile üretilmiş ve etkisi teknik olarak kanıtlanmış bir üründür. Bu yanıyla muadillerinden ayrılır. Ayrıca bio-protector bio-alansal bir etki yaratarak iyoni ve non-iyonize radyasyonun insan bedenine olan zararlarını minimize eder.
Bioprotector’ün Faydaları Nelerdir?
Bio-protector, önleyici ve bütünleyici bir yaklaşımla sağlığın idame ettirilmesi ve yaşam tarzı değişikliği ile koruyucu uygulamalarla E-smog (radyasyona bağlı – TV, cep telefonu, baz istasyonları, 3G v.b) bağlı olası bir takım sağlık problemlerinin ortaya çıkmadan engellenmesi ve ilgili radyasyonun insan bedenine olan zararlarının ortadan kaldırılma noktasında çok etkili olan bir üründür.
Bioprotector Ne gibi Durumlarda Kullanılmalıdır?
Bio-protector, günümüzde yüksek iyonize ve non-iyonize radyasyona bağlı cihazların yaygın biçimde kullanımının artmasından dolayı herkes tarafından kullanılması gereken koruyucu bir üründür.
Bioprotector Ürün Çeşitleri Nelerdir?
Bio-protector ürünün 3 farklı versiyonu bulunmaktadır. Personal (Bireysel), Cell Phone (Cep Telefonu) ve Spatial (Ev ve İşyeri) için olmak üzere çeşitli kullanım alanları için özel olarak tasarlanmıştır.