BRT Cihazları

L.I.F.E. System™, Elektromanyetik alan terapi cihazı.

L.I.F.E. System, profesyoneller için geliştirilmiş Elektromanyetik Bio-Emiter ve Biofeedback (BRT) cihazıdır.Bünyesinde 7000’den fazla test donesinin elektromanyetik bio-enformasyonunu (electromagnetic imprint/engram) içermektedir.

devamı >>
B.E.A.T. Light Rent™, Elektromanyetik alan terapi cihazı.

BEAT Light Rent Ion, hem bireysel hem de profesyonel kullanıma yönelik, Dr.Hartmut Müller’in Global Ölçeklendirme Proton Rezonansı ilkesine dayanarak geliştirilmiş kızıl ötesi ışınları ve frekansı kullanan çok özel bir foton terapi cihazdır.

devamı >>
Protofield™, Elektromanyetik alan terapi cihazı.

Protofield, bünyesinde temel fraktal (fundamental fractal) proton rezonansını içeren bir bireysel bio-rezonans cihazıdır. Bünyesinde 20 programa sahip olup alan etkisi ile yaklaşık 3 m²’lik bir alanı etkilemektedir.

devamı >>
Biomonitor™, Elektromanyetik alan terapi cihazı.

Biomonitor, 5 yıllık yoğun bir çalışmanın sonucu olarak geliştirilmiş EMF (elektromanyetik alan) teşhis cihazıdır. Kişinin test sonuçlarını 5 sn gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde analiz edip yorumlayabilmektedir.

devamı >>

LCC - Lenyo Cell-Com™, Elektromanyetik alan terapi cihazı.

LCC (Lenyo Cell-Com), kişinin bireysel sinyalleri (endojen sinyaller) ile faaliyet gösteren, kişiye özgü özel bir terapi imkanı sunan profesyonel kullanıma yönelik tasarlanmış Elektromanyetik Bio-komünikasyon (ELI – PEMF) cihazıdır.

devamı >>
LLP - Lenyo Lux Plus™, Elektromanyetik alan terapi cihazı.

Lenyo LUX Plus, belirli ve kati (tanımlı) frekans aralıklarında düşük frekanslı elektro-manyetik alan oluşturmak kaydı ile çalışan egzojen (dış alan oluşturarak faaliyet gösteren) Elektromanyetik Bio-komünikasyon BRT cihazıdır.

devamı >>
LSC Lenyo Sano Center™, Elektromanyetik alan terapi cihazı.

Sano Center, merkezi kontrol sistemine sahip hastane ve sağlık merkezlerinde çoklu kullanıma yönelik olarak geliştirilmiş bir Elektromanyetik Bio-regülasyon Terapi ekipmanıdır. Profesyonel Egzojen (dış alan oluşturarak çalışan) bir BRT cihazıdır.

devamı >>
LMP - Lenyo Mobil Port™, Elektromanyetik alan terapi cihazı.

Bireysel kullanıma yönelik olarak tasarlanmış cep telefonu ebadında egzojen (dış alan oluşturan) elektromanyetik BRT cihazıdır. İçerisinde bulunan anteni vasıtası ile yaklaşık 2 m²’lik alan oluşturmak kaydı ile terapi sinyallerini iletir.

devamı >>

Biocybernetic regulation technology

Lenyo Cell-Com >>

Diğer Ürünler

Water Ionizer, Alkali İyonize Su Cihazı.

Su iyonizeri çeşme suyundaki bir takım partikül ve yabancı maddeleri temizleyen, ardından elektroliz yoluyla suyu alkali ve asidik olarak iki faza ayıran ve aynı zamanda içerisinde bulunan platinyum ve titanyum elektrotlarla suyu iyonize eden bir cihazdır.

devamı >>
Darkfield Microscope, Karanlıkalan Mikroskobu.

Nulla vel lorem ut augue vehicula dignissim nec id nisl. ornare id. Donec et libero sed enim lacinia rutrum. Aenean sodales venenatis neque, at condimentum odio commodo nec. Nulla consectetur porta luctus.

devamı >>
Bioprotector™, Radyasyondan Korunma.

Bioprotector, sağlık üzerinde olumsuz bir takım etkiler oluşturan zararlı elektromanyetik alanların (baz istasyonları, cep telefonları, TV, 3G – 4.5G, bilgisayar, jeopatik radyasyon) etkilerini azaltıp ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirilmiş bir üründür.

devamı >>
Somaniks™, Yeni Nesil Akupunktur Bandı.

Somaniks, özel olarak geliştirilmiş üzerinde mikro koni (mikrocone) şeklinde mikro-çıkıntıları (micro-protusion) olan dairesel şekilde tasarlanmış bantlardır. Yapışkan bant’ın altında özel esnekliğe sahip mikro koni çıkıntılarının bulunduğu dairesel bir plastik disk mevcuttur.

devamı >>

VÜCUDUN KENDI KENDINI IYIŞEŞTIRME KAPASITESININ MANYETIK ALAN ILE DESTEKLENMESI.

Bio-enformatik araştırmalar, adaptasyon ve kendi kendini regüle etme (onarma) sürecine yüksek verimlilik içeren ve çok efektif olan Bio-Regülasyon Terapisi (BRT) aracılığıyla yardımcı olacak zemini yaratmaktadır.

Devamı >>
Bio-fotonik Kızılötesi ışık teknolojisi ile hücrelerinize dokunun.

Partiküler Fizik ve Quantum Dinamiklerine göre evrende var olan her şey ışıktan meydana gelmiştir. Işık ise görünebilen ışık ve görünemeyen ışık olmak üzere sınıflandırılır. Bilindiği üzere ışık fizikte FOTON olarak ifade edilir.

Devamı >>
Yeni Japon teknolojisi ile akupunktur uygulamaları daha kolay ve etkili.

Mikrokoni teknolojisi, japonya’da geliştirilmiş olan bir teknoloji olup akupunktur uygulamalarında ve ağrı terapilerinde kolaylıkla uygulanan bir teknolojidir. İğnesiz Akupunktur terapilerinde çığır açan bir uygulamadır.

Devamı >>

Supporting the provision of health care
services

Aksesuarlar >>