Interscalar
Fractal Time Clock®
Saatinizin gerçek zamanı göstermediğini biliyor muydunuz?

Yaratılış algoritmik fraktal döngülerin içiçe geçmiş ifadesidir. Diğer bir deyişle, görünen ve görünmeyen herşey evren ve çoklu evren düzleminde matematiksel logaritmik kanununu takip eden makrodan mikro kozmosa biribiri içinde var olan ve daimi etkileşim ve iletişim içinde olan süreçlerden oluşur. Bu süreçler temel fraktal yoluyla ölçülebilir ve gözlemlenebilir. Herşey bir hareket halindedir, kimi gözlemlenebilir ölçekte kimi ise tam zamanlı olarak gözlemlenemeyecek kadar yavaş tezahür eder. Hareket eden herşey zamana tabidir. İşte tüm varoluş temel zaman fraktalını takip eder. Bunu sonucu zaman (linear) doğrusal değil içiçe geçiş fraktal bir yapıya sahiptir. Zaman yavaşlar, hızlanır, durur. Tüm evreninin ve mikro ölçekten makro ölçeğe her döngünün tabi olduğu bu matematiksel temel zaman fraktalına dayalı "Fractal Time Clock®" ile gerçek zamanı gözlemleyebilir ve her süreç için ayrı bir saat açıp süreçleri ayrı ayrı değerlendirebilirsiniz.

Fraktal Time Clock® ile hayatınızındaki süreçleri gözlemleyin!

Fraktal Time Clock® (Fraktal Saat) ile hayatınızın hangi safhasında olduğunuzu ve gelecekte ne tür süreçlerden geçeceğinizi gözlemleyebilirsiniz. Temel zaman fraktalı stabil (kararlı) ve kati iki dalga olan Proton ve Elektron rezonansını takip eder. Temel Zaman Fraktalı, proton ve elektron salınımlarına dayalı gerçek zamansal döngüleri ifade eder. Temel Zaman Fraktalı, içiçe geçmiş süreçleri zamansal olarak gözlemleyebilmemize olanak sağlamaktadır. Fraktal Time Clock® ile hayatınızdaki döngüsel süreçlerin neresinde olduğunuzu ve kendi proton ve elektron dalgalarınızın zamansal hareketini görebilirsiniz. Fraktal Time Clock® ile yakın ve uzak gelecekte sizi bekleyen trend değişimlerini, yaşanacak olayların yoğunluğunu, harmoni ve dengede olacağınız zamanları, statik ve dinamik dönemleri ve aralıkları tarihsel ve saatsel olarak gözlemleyebilirsiniz.

Fractal Time Clock® kolayca bilgisayarınıza indirip, kurabilirsiniz. Şuan sadece Windows işletim sistemi ile uyumlu çalışmaktadır.

Temel Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular

BEAT Light RENT Ion Ne Cihazıdır?
BEAT Light Rent Ion, bir LLLT – Low Level Laser Therapy (düşük yoğunluklu lazer terapi) cihazıdır. LLLT ile sayısız sayıda bilimsel yayın ve çalışma mevcut olup ilgili yöntem birçok ülkede sağlık profesyonelleri, ordu, spor kulüpleri ve sporcular tarafından kullanılmaktadır.
BEAT Light RENT Ion’u Kimler Kullanabilir?
BEAT Light RENT Ion cihazı, herkes tarafından güvenle kullanılabilir. Hem profesyonel kullanıma hem de ev kullanımına hitap edecek şekilde tasarlanmış bir “wellness” cihazıdır.
BEAT Light RENT Ion’un Diğer LLLT Cihazlarından Farkı Nedir?
BEAT Light RENT Ion, Türkiye’de piyasadaki yegâne LLLT cihazıdır. Bunun yanı sıra BEAT Light RENT Ion sadece bir LLLT cihazı değildir. Aynı zamanda Global Scaling yani Global Ölçeklendirme teorisine uygun biçimde bünyesinde Fundamental Fractal ( Temel Fraktal ) algoritmasını içerdiğinden ötürü dünyada herhangi bir eşi veya benzeri olmayan bir foton terapi cihazıdır.
Işık Terapisi Nasıl Çalışır?
Işık terapisi BEAT Light RENT Ion, kırmızı ışık ve kızılötesi yayılım yaparak mitokondrinin ATP (enerji) üretimini uyarır ve aynı zamanda ilgili terapi sinyalleri (proton rezonansı) hücre içine nüfuz ederek etkisini hücre içi düzeyde gösterir. Bu nedenden ötürü çok çabuk etkisini göstererek terapisel uyarım yapar.
Herhangi bir yan etkisi var mıdır?
İlgili terapi (non-invaziv) yani kişiye herhangi bir zarar verme ihtimali olmayan ve hiçbir yan etkisi olmayan bir terapisel uygulamadır.
BEAT Light RENT’i Ne Sıklıkla Kullanmalıyım?
BEAT Light RENT’i günde 3 kez birer program uygulayarak başlayıp günde sabah, öğle ve akşam 2’şer program olacak şekilde artırarak kullanabilirsiniz. 4 gün uygulama yapılıp 1 gün ara verilerek kullanılması tavsiye edilir.