Biz Kimiz?

ALC Medical Co. - Alchemist™

ALC Medical Co. 2010 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, temel olarak sağlık, ileri teknoloji bio-sibernetik /bio-enformatik regülasyon terapi cihazları, ışık terapi (LLLT) cihazları ve bütünleyici ve destekleyici ürünler pazarlayan ve uzman doktor kadrosu ile eğitim veren bir medikal firmadır.

ALC Medical Co. Biosibernetik Regülasyon Terapi ve Elektromanyetik Biyokomünikasyona dayalı dinamikler çerçevesinde işleyen BRT Elektromanyetik Terapi cihazları pazarlayan ve BRT Eğitimleri veren bio-medical ve preventive (önleyici) uygulamaları esas alan ve integratif ve holistik medikal perspektifi ile sebebe dayalı etkin ve derin çalışmalar yürüten bir firmadır.

  • Eğitim

    ALC Medical Co. aylık bazda düzenlediği eğitim programları ile sayısız profesyonele ve kullanıcıya ulaşmaktadır. Bu eğitimler ile gerek sağlık profesyonellerini gerekse son kullanıcıyı holistik medikal yöntemler ve bilimsel altyapı ile uygulamalar konularında eğitmektedir. İlgili cihaz ve ekipmanlar gerek sağlık profesyonellerince gerekse ev ve bireysel kullanıma yönelik olarak derin bir müşteri memnuniyeti ile kullanılmaktadır.

  • Hizmet

    ALC Medical Co.'nun ürün ve hizmetleri misyon ve vizyon yaklaşımı ışığında; Türk insanına faydalı olabilmek ve insanlarımızın yaşam kalitesini arttırarak daha sağlıklı ve daha refah bir yaşam idame ettirebilmelerine yardımcı olmak üzere meydana getirilmiştir. ALC Medical aynı zamanda, yenilik, büyüme ve gelişim alanlarında güç kazanarak değer yaratma arzusu içerisindedir.

  • Ürün

    ALC Medical Co.'nun pazarladığı cihaz ve ekipmanlar; BRT (Bio-regülasyona Terapi) cihazları, (ELI) düşük yoğunluklu elektromanyetik alan cihazları, PEMF (salınımlı elektromanyetik alan) cihazları, ışık terapi (LLLT) düşük yoğunluklu lazer terapi cihazları, radyasyondan korunma (aile ve bireysel kullanım yönelik) ekipmanları, akupunktur (microcone) ağrı kesici bantlar, alkali su iyonizeri v.b.

Providing compassionate and competent medical care

learn more >>

Misyon & Vizyon

Rahatsızlıkların gerçek sebeplerine dair çözüm imkanları.

ALC Medical, pazarlamakta olduğu ileri teknoloji bio-sibernetik /bio-enformatik regülasyon terapi cihazları, ışık terapi (LLLT) cihazları ve bütünleyici ve destekleyici ürünler ile sayısız profesyonele ve sağlık problemleri olan herkese ulaşarak, insanlarımızın yaşam kalitesini artırıp daha sağlıklı ve daha refah bir yaşam ideme ettirebilmelerine yardımcı olmayı ilke edinmiş bir firmadır.

Günümüzde birçok insan, küçük - büyük birbirinden farklı birçok sağlık sorunu yaşamaktadır. Alerji ve bağımlılık çok küçük yaşlarda görülmeye başlamış, diyabet bütün dünyada son derece artmıştır. Modern yaşamın getirdiği sorunlar, GDO’lu gıdalar, hava kirliliği, elektromanyetik radyasyon (cep telefonu, TV, 3G, wi-fi, v.b.), doğadan uzak bir yaşantı, yapay renklendiriciler, yapay koruyucular, kalitesiz sular ve benzeri dengesizlikler insanların daha sık ve kronik rahatsızlıklara kapılmasına neden olmaktadır.Biyo-kimyasal semptomatik yaklaşım rahatsızlıkların iyileşmesi ve ortadan tamamen kaldırılması noktasında yetersiz kalabilmekte, insanlar hastalıklarının kurbanı olabilmektedir.

Kişiye özel holistik uygulama yaklaşımları ile sorunlardan kurtulma.

Ancak, yeni Holistik (bütünsel) ve Önleyici Tıp yaklaşımı ile artık sağlık sorunları yüzeysel olarak nitelendirilmeden, sadece biyolojik etmenlerin değil duygu ve düşüncelerinde sağlık üzerindeki etkileri tespit edilerek rahatsızlıklar daha derinlemesine analiz edilebilmekte ve bir takım biyo-kimyasal süreçleri tetikleyen enerjik ve duygusal etmenler tespit edilebilmektedir.

ALC Medical, elektromanyetik bio-komünikasyon, ışık terapisi (LLLT), PEMF, ELI, bio-fotonik, bio-enformatik regülasyon terapi yöntemleri ile semptomların ortaya çıkış nedenleri üzerine yoğunlaşarak daha derin ve kişiye özel bio-enerjik uygulamaların eğitimi ve kullanımına yönelik faaliyetleri organize etmektedir.

Kalite

Tüm Cihaz ve ekipimanlarımız avrupa ve amerikanın önde gelen standardizasyon kurumları tarafından onaylanmıştır!

ALC ürün yelpazesi içinde bulunan tüm ürünler ilgili kalite sertifikalarına sahip olup, profesyonel cihazların sağlık bakanlığı kaydı bulunmaktadır.

Successful outcomes for every
patient

learn more >>