BIO-CYBERNETICS SEMINAR PROGRAM

Bio-sibernetik Eğitim Seminerleri

Istanbul 2017, Hans Stormer

Biosibernetik Sertifika Programı

Biosibernetik Sertifika Programı, katlımcı doktorlar ve sağlık profesyonellerine yönelik olup biyolojik yapının elektromanyetik alan dahilinde nasıl bir komplex iletişim içinde metabolik faaliyetlerini yürütebildiğini, bio fotonik bilgi alış-verişi ile hücrelerimizin biyolojik süreçlerini nasıl düzenli ve uyum içinde devam ettirebildiğini ve bu bio fotonik enformatik iletişimin sekteye uğraması sonucu ne tür şikayetlerin ortaya çıkabileceğine dair bilgi ve sıradışı bir bilimsel bakış açısı sunmaktadır.

Herşeyin frekans, enerji ve titreşimden meydana geldiği gerçekliğinin sonucu olarak profesyonel yaklaşımında bedenin titreşimsel ve enerjitik süreçlerinin irdelenmesi ve anlaşılması doğrultusunda geliştirilmesi gerekli olduğunun bilincinde olarak ALC ailesi olarak katılımcılarımıza bu dinamiklerin işleyişi, felsefesi ve ugulanışı açısından bir imkan sunuyoruz. Kıymetli katılımlarınızı bekliyoruz.

 • MART 2017

  BRT - BIO-SIBERNETIK REGULASYON TERAPİSİ VE TEKNOLOJİSİ I

  Bio-Enformatik Regülasyon Elektromanyetik Bio-komünikasyon, BRT' ye Giriş, BRT Terminolojisi, BRT Genel Tarihçesi, Elektromanyetizma ve Dinamikleri, Bio-fotonik Komunikasyon & Metabolik Süreçlerdeki Etkileri, Holistik Yaklaşımda Homeopati, Kristal Terapi (Gem stone) ve Renk Terapisi (Color Therapy) Uygulamaları

  Poster >>
 • EKİM 2017

  BRT - BIO-SIBERNETIK REGULASYON TERAPİSİ VE TEKNOLOJİSİ II

  Bio-Enformatik Regülasyon Elektromanyetik Bio-komünikasyonda 5 Element, Çakralar ve Meridyen (elektromanyetik iletişim kanalları), Holistik Yaklaşımda Homeopati - 2, BRT ve Lenfatik Sirkülasyonun Terapi Sürecindeki Önemi ve Lenfatik Masaj Teknikleri (uygulamalı), Kristal Terapi (Gem stone -2) ve Renk Terapisi (Color Therapy - 2) Uygulamaları

  Poster >>
 • ARALIK 2017

  BRT - BIO-SIBERNETIK REGULASYON TERAPİSİ VE TEKNOLOJİSİ III

  Bio-Enformatik Regülasyon ve Elektromanyetik Bio-komünikasyonda Hastalıkların Psikolojik Boyutu ve Bilinçaltı, Matrix ve Matrix Regülasyonunun Önemi, Morfogenetik Alan, BRT'de Teşhis ve Tedavide Gözönünde Bulundurulması Gereken Temel Faktörler, Kalıtsal Enerji ve Miasma'nın Bio-regülasyon Terapisindeki Önemi ve Değerlendirilmesi

  Poster >>

ALC Ailesi sizleri gerçek bilgi ile buluşturuyor!

Eğitmen

Hans Stormer

1978 yılından beri bağımsız terapi uygulamaları, naturopati, ve homeopati, BRT, alternative & integrative sistemler, bio-enerjetik sistemleri ve Işık Terapisi uygulamakta olan bir terapisttir. Başta Hollanda ve Almanya olmak üzere Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde bio-rezonans, bio- enerjetik sistemler, elektromanyetizma, light (ışık) terapisi konularında eğitim vermektedir. Doğal iyileşme teknikleri ve BRT üzerinde uzmanlaşmıştır.Hollanda Hague’de Naturopati Merkezi’ni kurmuş ve yönetmiştir.

Uzmanlık alanı, BRT, Biorezonans, Fizyoterapi, Akupunktur, Homeopati, Naturopati, Masajla Doğal İyilişme Teknikleri ve Iridoloji.

Seminer Info

 • Konu

  BRT (Biosibernetik Regulasyon Terapi) sertifika programının birinci düzey semineri (1/4; BRT'ye Giriş, Elektromanyetizma, Bio-fotonik Komunikasyon ve daha fazlası...

 • Eğitmen

  BRT (Biosibernetik Regulasyon Terapi) sertifika programının birinci düzey semineri Hans Stormer tarafından verilecektir.

 • Tarih & Saat

  BRT (Biosibernetik Regulasyon Terapi) sertifika programının birinci düzey semineri ilk ayağı 25-26 Mart 2017, Cumartesi ve Pazar günleri, sabah 10:00 ila akşam 18:00 arasında yapılacaktır.

 • Çeviri

  Eğitimin orjinal dili ingilizce olup, profesyonel ardıl çevirisi, İngilizce'den Türkçe'ye Meliha Atalaysun tarafından gerçekleştirilecektir.

 • lokasyon

  BRT (Biosibernetik Regulasyon Terapi) sertifika programının birinci düzey semineri, Greenpark Hotel, Merter, Istanbul, seminer salonunda gerçekleştirilecektir.

 • iletişim

  Bizimle 0212 4823961 şirket hattından ya da sitemizin iletişim kısmındaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.