Harmonic Energy Balancer
Professional Biofeedback Technology

Harmonic Energy Balancer

Evrendeki herşey frekans, titreşim ve enerjiden ibarettir

Harmonic Energy Balancer, yeni geliştirilmiş yazılımsal (software based) enerjik harmoni dengeleme ve elektromayetik bio-regülasyon ürünüdür. Herhangi bir ayrı hardware yani cihaz üzerinden faaliyet gösteren bir sistem değil, özel bir yazılımsal üründür. HEB, kullanılan bilgisayarın (PC, Laptop) mevcut donanımını (digital hardware output) kullanmak kaydı ile enerji alanı üzerinden holografik enformasyonu ileten bir sistemdir.H.E.B., elektromanyetik bio-enfomasyon ve holografik bio-fotonik fraktal enformasyonun çalışma dinamikleri çerçevesinde faaliyet gösteren bir ürün olmakla beraber kullanımı son derece kolaydır.

H.E.B.’nin çalışma dinamiklerinin etki mekanizması Matrix – Radionics aracılığıyla enformasyonun iletilmesi esasına dayanmaktadır. Eski Tibet monkları ve birtakım kadim uygarlıklardaki şamanlar duaların yazılı olduğu rulo halindeki scrolları “Scroll Wheel” denilen ve ebatları farklılık gösteren silindirlere koyarak döndürerek pozitif bir alan oluşturmuşlardır. Günümüzde bu silindir dualar ve özel scroller hala kullanılmaktadır.Dalai Lama ilgili duaların (scroll wheel) bilgisayar üzerinden de kullanılabileceğini söylemiştir. İlgili bio-enformasyonlar ve engramlar bilgisayar üzerinden digital enformasyon olarak bilgisayarın hardware donanımı (hard disk) üzerinden ilgili kişi, yapı, bölge, alan, evcil hayvan v.b. sistemlere gönderilmektedir.

Evrendeki herşey frekans, titreşim ve enerjiden ibarettir

H.E.B. sistemine girilen şahsi spesifik bilgiler, (fotoğraf, adres, lokasyon, doğum tarihi, v.b.) kişinin enerjik bio-imprint’ini taşımaktadır. Bu enerjik bio-imprint, bio-enerjik parmak izi (bio-energic fingerprint) olarak ifade edilmektedir ve kişiye özeldir.H.E.B., enerjinizi (enerji alanı) dengelemek ve sizlerin mutlu, sağlıklı ve daha güçlü kalabilmenizi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Gün içerisinde binlerce farklı dış etkenden (external pacer) etkilenmekteyiz. Olumsuz birçok enerji çok boyutlu evrende devamlı olarak bizleri etkilemektedir. Bunun yanı sıra olumsuz düşünce ve fikirler de (nocebo effect) bizleri devamlı olarak etkilemektedir. HEB, mevzu bahis iç ve dış etkenlerin bizler üzerindeki etkisini dengeleyerek, kişinin bio-enerjik parmak izi olarak ifade edilen enerji alanını dengeler ve blokajların ortadan kaldırılmasını sağlar.

Frekans teknolojileri ile sağlığınızı
destekleyin

BRT Cihazları >>