Profesyonel Seri
LCC - Lenyo Cell-Com™
Wireless (kablosuz) endojen elektromanyetik alan BIO-KOMÜNİKASYON cihazı

LCC (Lenyo Cell-Com), kişinin bireysel sinyalleri (endojen sinyaller) ile faaliyet gösteren, kişiye özgü özel bir terapi imkanı sunan profesyonel kullanıma yönelik tasarlanmış Elektromanyetik Bio-komünikasyon (ELI – PEMF) cihazıdır. Özel çok katmanlı manyetik elektrotları aracılığı ile kişinin bio-enformasyonunu alarak bozulmuş olan süreçleri tespit ederek bio-iletişimi tekrar tesis eder ve bedenin kendi kendini iyileştirme mekanizmasının önündeki blokajları ortadan kaldırarak hızlı bir iyileşme sağlar.

LCC ile 553 program ile uygulama yapma imkanı

LCC (Lenyo Cell-Com), değişik metabolik süreç ve işlemler için 553 ana program üzerinden işlem yapabilme kapasitesine sahiptir. Dünyada en geniş frekans aralığında (1hz ile 1Mhz) çalışan endojen BRT (Bio-regülasyon Terapi) cihazıdır. Özel bir bilgisayar yazılım programına sahip olan LCC, LI-ION pil üzerinden çalışan ve veri transferini infrared (kızılötesi) port üzerinden gerçekleştirerek çok kati bir terapi sinyal kalitesi sunan profesyonel BRT cihazıdır.

LCC Hakkında:

• Program operasyonu, tedaviye yöneliktir.

• Boyun ve bileklerden kolay “Elektrot” uygulaması vardır.

• Özel durumlar için Ek tedavi programları vardır.

• Kısa terapi süresi (genellikle <20 dakika)’dır.

• BRT, Acısız, Ağrısız, hiçbir yan etkiye sebep olmayan bir metottur.

• Kendi tekrar-şarj edilebilir (rechargeable) pili üzerinden işlem görür.

• Taşınabilirliği (portability) BRT (LCC) spor alanında da kullanımını kolaylaştırıcı bir etkendir.

• IRDA (Infrared) ve Lityum-İyon Pil bağlantısı üzerinden veri transferi gerçekleştirilir. IRDA (Infrared) ve Lityum-İyon Pil elektrik, güç ünitesinden ve bilgisayardan kaynaklanan elektromanyetik kirliliğe mahal vermemek adına terapi sinyallerinin kalitesini maksimize etmek amaçlı olarak tasarlanmıştır.

• En geniş frekans aralığında çalışan Endojen BRT (Biosibernetik Regülasyon Terapi) ünitesidir. (f= 1Hz-1.000.000 Hz, ancak (M) orta boyutunda bir anten ile >10.000.000 Hz’e kadar çıkabilir.)

• Anten/elektrotları çok özel olarak geliştirilmiştir. Hem manyetik hem de elektriksel bio-enformasyonu alabilmek üzere manyetik devreler içermektedirler. Ayrıca altın kaplama elektrotlar bio-enformatik vibrasyonel bio-komünikasyona ilişkin endojen sinyallerin en verimli şekilde iletilerek işlenebilmesini sağlar.

• Anten ve Elektrotların özel tasarımı terapi esnasında devamlı olarak yer değiştirilmelerini gerektirmez.

• Kompleks programlara sahiptir. Birçok alt program; en basit uygulamalarda dahi (çok daha kati ve başarılı reaksiyon almak için) birçok biyolojik pencereler dahilinde spesifik bir motife dayalı olarak çalışmaktadır.

• Çoklu sub-biyolojik pencereleri hedef alarak işlev gösterir, çok kati’dir.

BRT Hakkında Daha Fazlası >>

Temel Özellikleri


Sıkça Sorulan Sorular

LCC Ne Cihazıdır?
LCC, Elektromanyetik Bio-regülasyon (PEMF) cihazıdır. Teknik olarak, düşük yoğunluklu salınımlı elektromanyetik alan oluşturmak kaydı ile faaliyet gösterir. LCC, Elektriksel bio-feedback kategorisinde olup T.C. Sağlık Bakanlığı UBB Medikal Cihaz kaydı olan bir medikal cihazdır.
LCC'yi Kimler Kullanabilir?
LCC sadece profesyonellere yönelik bir ekipman olup sadece Hekimler tarafından ve/veya bünyesinde hekim bulunduran kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılabilir.
LCC Teşhis ve Terapi Yapar mı?
LCC, elektromanyetik bio-feedback teknolojisi ile çalışan temel bir teşhis modülüne – biofeedback - sahip BRT Terapi cihazıdır. Ağırlıklı BRT Terapi uygulamalarında kullanılan kati bir profesyonel medikal BRT cihazıdır.
İlgili Terapi Metodu (BRT) nedir?
BRT (Bio-regülsyon Teknolojisi), düşük yoğunluklu frekans terapisi olarak tanımlanabilir. Bedendeki hücrelerarası elektromanyetik dengesizlik ve iletişim problemlerinden dolayı meydana gelen rahatsızlıkların hem fiziksel hem de psikolojik analizini yaparak ilgili sorunun sebebini tespit ederek sebebe yönelik terapi olanağı sunar. Sebebin kökenine inerek hücrelerarası elektromanyetik iletişim problemini düzenler ve kalıcı iyileşmelerin gerçekleşmesini sağlar.
Herhangi bir yan etkisi var mıdır?
İlgili terapi (non-invaziv) yani kişiye herhangi bir zarar verme ihtimali olmayan ve hiçbir yan etkisi olmayan bir terapisel uygulamadır.
LCC Ne Gibi Durumlarda kullanılabilir?
LCC, her türlü sağlık probleminde bozulmuş olan elektromanyetik bio-komünikasyonu tekrar tesis etmek için kullanılır. Ağırlıklı olarak; alerji, bağımlılık, diyabet, ağrı, uyku problemleri, fonksiyonel infertilite (kısırlık), detoksifikasyon, çocuk gelişimi, kemik ve eklem problemleri, yara iyileşmesi, post-op ve pre-op uygulamalarda, psikolojik ve stres odaklı sorunlarda, mental ve duygusal sorunlarda, zayıflama ve kalıtsal rahatsızlıklarda, bakteriyel ve parazitikolojik problemlerde, hormonal v.b. problemlerde kullanılmaktadır. Ayrıca sporculara yönelik spor uygulamalarında atlet ve sporculara yönelik olarak rahatlıkla ve güvenle kullanılmaktadır.
LCC ve Homeopati
LCC, input içerik kabı aracılığıyla her türlü içeriğin bio-enformasyonu üzerinden full potanside Homeopatik Remedy hazırlama imkanını sunmaktadır. Aynı şekilde ilgili antijen bio-enformasyonu aracılığı ile alerji ve bağımlılık terapilerini en derin şekilde gerçekleştirecek şekilde tasarlanmıştır. Homeopatik Imprinter’ı aracılığı ile arzu edilen içeriğe her türlü içerik bilgisini ve terapi sinyalini yükleme kapasitesine sahiptir.