Profesyonel Seri
L.I.F.E. System™
L.I.F.E. System ile elektromanyetik bio-kommunikasyon çok daha hızlı ve daha spesifik.

L.I.F.E. System, profesyoneller için geliştirilmiş Elektromanyetik Bio-Emiter ve Biofeedback (BRT) cihazıdır. Bünyesinde 7000’den fazla test donesinin elektromanyetik bio-enformasyonunu (electromagnetic imprint/engram) içermektedir. Ayrıca L.I.F.E. System içerisinde bulunan frekans jeneratörü sayesinde arzu edilen içeriğin bio-enformatik frekans bilgisinin kayıt edilmesine olanak sağlar. L.I.F.E. Sistem, organizma’nın tamamın da uygulanan testi çok hızlı biçimde gerçekleştirmek kaydı ile tüm alt-sistemler de (sub-system) ve metabolik durumlarda spesifik enformasyon sağlamaktadır. İlgili işlemleri “Bio-Enformatik” proseslerinin analizini yapmak kaydı ile gerçekleştirir. Bu işlemler şu şekilde gerçekleşmektedir;İçerik madde veya psikolojik düzey/durumun (orthomoleküler içerik ve maddeler, enzimler, hormonlar, alerjantlar, çevresel toksinler, nosodlar, sarkodlar ve homeopatik çözümler, v.b.) oluşturduğu ve yaydığı spesifik sinyal ve rezonanslar cihaz tarafından tanımlanır.

Kolay anlaşılır yazılımı ile reaktivite testi ve bilgisayar üzerinden uygulama imkanı

L.I.F.E. System, bir yazılım aracığı ile bilgisayar/laptop üzerinden idare edilen bir BRT (Elektromanyetik Bio-regülasyon) cihazıdır. İlgili özel yazılım kullanıcıya özel aktivasyon kodu ile sadece ilgili profesyonele özel bilgisayara yüklenir ve kullanıma hazır hale getirilir. L.I.F.E. System’e kişi el, ayak ve başa bağlanan özel elektrotlar aracılığı ile bağlanır. Cihazın üretmiş olduğu düşük düzeyli elektromanyetik geribildirim sinyali ile kişi analiz edilerek, kişiye özel teşhis ve terapiler gerçekleştirilir. L.I.F.E. System, endojen bir BRT cihazı olduğundan dolayı kişinin bireysel sinyalleri ile çalışan bir cihazdır ve ultra hassas elektrotlar aracılığı ile kişinin bireysel sinyallerini alarak cihaza iletir. Elektrotlar aracılığıyla elde edilen sinyaller (bio-feedback) cihaz tarafından analiz edilir ve yazılıma yansıtılır. Aynı şekilde el ve ayakların haricinde Elektromanyetik biofeedback bilgisi (bireysel sinyaller) özel baş elektrotu aracılığıyla alınır ve cihaza aktarılır. L.I.F.E. System’de terapi ve analiz sürecinde elektrotların yerlerinin değiştirilme zorunluluğu yoktur.

BRT Hakkında Daha Fazlası >>
LIFE Aksesuarları >>

Temel Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular

L.I.F.E. System Ne Cihazıdır?
L.I.F.E. System, Elektromanyetik Bio-regülasyon cihazıdır. Teknik olarak, düşük yoğunluklu salınımlı elektromanyetik alan oluşturmak kaydı ile faaliyet gösterir. L.I.F.E. System Elektriksel Medikal Cihaz kategorisinde olup TÜV kaydı ve T.C. Sağlık Bakanlığı UBB Medikal Cihaz kaydı olan bir medikal cihazdır.
L.I.F.E. System’i Kimler Kullanabilir?
L.I.F.E. System sadece profesyonellere yönelik bir ekipman olup sadece Hekimler tarafından ve/veya bünyesinde hekim bulunduran kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılabilir.
L.I.F.E. System Teşhis ve Terapi Yapar mı?
L.I.F.E. System, elektromanyetik bio-feedback teknolojisi ile çalışan Teşhis / Analiz ve Terapi Cihazıdır. Hem Analiz hem de Terapi uygulamaları yapabilen medikal bir BRT cihazıdır.
İlgili Terapi Metodu (BRT) nedir?
BRT (Bio-regülsyon Teknolojisi), düşük yoğunluklu frekans terapisi olarak tanımlanabilir. Bedendeki hücrelerarası elektromanyetik dengesizlik ve iletişim problemlerinden dolayı meydana gelen rahatsızlıkların hem fiziksel hem de psikolojik analizini yaparak ilgili sorunun sebebini tespit ederek sebebe yönelik terapi olanağı sunar. Sebebin kökenine inerek hücrelerarası elektromanyetik iletişim problemini düzenler ve kalıcı iyileşmelerin gerçekleşmesini sağlar.
Herhangi bir yan etkisi var mıdır?
İlgili terapi (non-invaziv) yani kişiye herhangi bir zarar verme ihtimali olmayan ve hiçbir yan etkisi olmayan bir terapisel uygulamadır.
L.I.F.E. System Gıda İntolerans Testi Yapar mı?
L.I.F.E. System bünyesinde yaklaşık 350’ye yakın farklı alerjen (alerjiye sebep olan içerik) bilgisini içermektedir. Ayrıntılı bir Gıda Hassasiyet (gıda intolerans) testi yapar. Kişide hassasiyet veya alerjiye sebep olan içerikleri (süt, peynir, gluten, et, yumurta v.b.) çok kısa bir sürede 15 dk’lık bir test ile tespit ederek kişiye özel bir analiz yapar.
L.I.F.E. System ve Homeopati
L.I.F.E. System, bünyesinde bulundurduğu Homeopatik içerik bilgisiyle Homeopatik içerik hazırlama imkanı sunmaktadır. Mevcut bilgi (bio-enformasyon) bankasından arzu edilen içeriğin potansisini (potency) belirlemek kaydı ile arzu edilen potanside arzu edilen Homeopatik içerik hazırlanabilir ve arzu edilen içeriğe yüklenebilir. Ayrıca arzu edilen mevcut herhangi bir Homeopatik içerik L.I.F.E. System’e yüklenebilir ve çoğaltılabilir.