Profesyonel Seri
LLP - Lenyo Lux Plus™
Lenyo Lux Plus ile kendinizin doktoru olun.

Lenyo LUX Plus, belirli ve kati (tanımlı) frekans aralıklarında düşük frekanslı elektro-manyetik alan oluşturmak kaydı ile çalışan egzojen (dış alan oluşturarak faaliyet gösteren) Elektromanyetik Bio-komünikasyon BRT cihazıdır. Rezonans faaliyetleri (aksiyonları), akustik ve elektro-manyetik sinyaller aracılığı ile üretilir. Elektromanyetik Bio-Regülasyon Terapisi terapileri esnasında cihaz çok düşük yoğunlukta sinyaller yaymaktadır. Bu sinyaller ve frekanslar terapi alan kişilerce hissedilemeyecek kadar düşük yoğunluktadır. Orta veya hafif derecede bir hafifleme hissiyatı hissedilebilir. Bu durum, organizma/metabolizma’nın kendi kendini “regüle” edip adaptasyon sürecinin gerçekleştiğine işarettir.

145 adet program ile arzu ettiğiniz ugulamayı yapabilme imkanı.

Lenyo LUX Plus, bünyesinde 145 adet tanımlı program içermektedir. İlgili programlar her türlü terapide kombine edilerek kullanılabilir. Lenyo LUX Pro, çok düşük yoğunluklu elektromanyetik alan (ELI EMF) oluşturarak 2 m (metre)’lik ve orta boy (M) terapi minderleri aracılığıyla elektromanyetik terapi sinyallerini kişiye iletir. Cihazın kolay kullanılır yazılımı sayesinde ilgili şikayete yönelik programlar listelenerek uygulanabilir.

BRT Hakkında Daha Fazlası >>
LLP Aksesuarları >>

Temel Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular

Lenyo LUX Plus (LLP) Ne Cihazıdır?
LLP, Elektromanyetik Bio-regülasyon (PEMF) cihazıdır. Teknik olarak, düşük yoğunluklu salınımlı elektromanyetik alan oluşturmak kaydı ile faaliyet gösterir. LLP, Elektriksel Terapi Cihazı kategorisinde olup TÜV, SGS gibi kayıtları olan BRT cihazıdır.
LLP’yi Kimler Kullanabilir?
LLP hem profesyonellerce hem de ev kullanımına yönelik olarak bir BRT ekipmanı olup hem Hekimler tarafından ve/veya bünyesinde hekim bulunduran kurum ve kuruluşlar tarafından hem de son kullanıcılar tarafından ev kullanımına yönelik olarak kullanılabilir.
LLP Teşhis ve Terapi Yapar mı?
LLP, egzojen (dış elektromayetik alan) oluşturmak kaydı ile faaliyet gösteren bir BRT Terapi cihazıdır. LLP’de herhangi bir teşhis modülü mevcut olmamakla beraber sadece terapisel uygulamalar için tasarlanmış BRT cihazıdır.
İlgili Terapi Metodu (BRT) nedir?
BRT (Bio-regülsyon Teknolojisi), düşük yoğunluklu frekans terapisi olarak tanımlanabilir. Bedendeki hücrelerarası elektromanyetik dengesizlik ve iletişim problemlerinden dolayı meydana gelen rahatsızlıkların hem fiziksel hem de psikolojik analizini yaparak ilgili sorunun sebebini tespit ederek sebebe yönelik terapi olanağı sunar. Sebebin kökenine inerek hücrelerarası elektromanyetik iletişim problemini düzenler ve kalıcı iyileşmelerin gerçekleşmesini sağlar.
Herhangi bir yan etkisi var mıdır?
İlgili terapi (non-invaziv) yani kişiye herhangi bir zarar verme ihtimali olmayan ve hiçbir yan etkisi olmayan bir terapisel uygulamadır.
LLP, Ne gibi durumlarda kullanılabilir?
LLP, her türlü sağlık probleminde bozulmuş olan elektromanyetik bio-komünikasyonu tekrar tesis etmek için kullanılabilir. Ağırlıklı olarak; alerji, bağımlılık, diyabet, fonksiyonel infertilite (kısırlık), baş ağrısı, uyku problemleri, detoksifikasyon, çocuk gelişimi, kemik ve eklem problemleri, yara iyileşmesi, post-op ve pre-op uygulamalarda, psikolojik ve stres odaklı sorunlarda, mental ve duygusal sorunlarda, zayıflama ve kalıtsal rahatsızlıklarda, bakteriyel ve parazitikolojik problemlerde, hormonal v.b. problemlerde kullanılmaktadır. Ayrıca sporculara yönelik spor uygulamalarında atlet ve sporcular tarafından rahatlıkla ve güvenle kullanılmaktadır.