Bireysel Seri
Lenyo Mobil Port™
Yeni nesil Lenyo mobil port ile nerede olursanız olun terapiye devam.

Bireysel kullanıma yönelik olarak tasarlanmış cep telefonu ebadında egzojen (dış alan oluşturan) elektromanyetik BRT cihazıdır. İçerisinde bulunan anteni vasıtası ile yaklaşık 2 m²’lik alan oluşturmak kaydı ile terapi sinyallerini iletir. Bünyesinde bulunan 185 adet programdan arzu edilen programlar isteğe bağlı olarak özel bir yazılım aracılığı ile bilgisayar üzerinden cihaza yüklenebilmektedir.

İsteğe bağlı 60 adet program transfer etme kapasitesi.

Tek seferde 4 ayrı kanal üzerine 60 farklı program kaydedilebilmektedir. Lenyo Mobil Port, arzu edilen terapi sinyallerinin gün boyunca devamlı olarak alınabilmesine olanak sağlayan bir bireysel mobil BRT cihazıdır. En önemli özelliği taşınabilir olmasıdır. Gün içerisinde ihtiyaç duyulacak programlar kolay ve anlaşılır yazılımı aracılığı ile cihaza aktarılarak terapi alınabilir.

BRT Hakkında Daha Fazlası >>

Temel Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular

Lenyo Mobil Port Ne Cihazıdır?
Lenyo Mobil PORT, Elektromanyetik Bio-regülasyon cihazıdır. Teknik olarak, düşük yoğunluklu salınımlı elektromanyetik alan oluşturmak kaydı ile faaliyet gösterir. Lenyo Mobil PORT bireysel kullanıma yönelik olarak tasarlanmış mobil bir BRT cihazıdır.
Lenyo Mobil Port’u Kimler Kullanabilir?
Lenyo Mobil PORT, bireysel kullanıma yönelik olarak tasarlanmış bir cihaz olmakla beraber hem profesyonellerce hem de ev kullanımına yönelik olarak kullanılabilir.
Lenyo Mobil PORT Terapi Cihazı mıdır?
Lenyo Mobil PORT, egzojen (dış elektromayetik alan) oluşturmak kaydı ile faaliyet gösteren bir BRT Terapi cihazıdır. Lenyo Mobil PORT’ta herhangi bir teşhis modülü mevcut olmamakla beraber sadece terapisel uygulamalar için tasarlanmış bireysel mobil BRT cihazıdır.
İlgili Terapi Metodu (BRT) nedir?
BRT (Bio-regülsyon Teknolojisi), düşük yoğunluklu frekans terapisi olarak tanımlanabilir. Bedendeki hücrelerarası elektromanyetik dengesizlik ve iletişim problemlerinden dolayı meydana gelen rahatsızlıkların hem fiziksel hem de psikolojik analizini yaparak ilgili sorunun sebebini tespit ederek sebebe yönelik terapi olanağı sunar. Sebebin kökenine inerek hücrelerarası elektromanyetik iletişim problemini düzenler ve kalıcı iyileşmelerin gerçekleşmesini sağlar.
Herhangi bir yan etkisi var mıdır?
İlgili terapi (non-invaziv) yani kişiye herhangi bir zarar verme ihtimali olmayan ve hiçbir yan etkisi olmayan bir terapisel uygulamadır.
Lenyo Mobil PORT Ne Gibi Durumlarda Kullanılabilir?
Lenyo Mobil PORT, her türlü sağlık probleminde bozulmuş olan elektromanyetik bio-komünikasyonu tekrar tesis etmek için kullanılabilir. Ağırlıklı olarak; alerji, bağımlılık, diyabet, fonksiyonel infertilite (kısırlık), baş ağrısı, uyku problemleri, detoksifikasyon, çocuk gelişimi, kemik ve eklem problemleri, yara iyileşmesi, post-op ve pre-op uygulamalarda, psikolojik ve stres odaklı sorunlarda, mental ve duygusal sorunlarda, zayıflama ve kalıtsal rahatsızlıklarda, bakteriyel ve parazitikolojik problemlerde, hormonal v.b. problemlerde kullanılmaktadır. Ayrıca sporculara yönelik spor uygulamalarında atlet ve sporcular tarafından rahatlıkla ve güvenle kullanılmaktadır.