Profesyonel Seri
LSC - Lenyo Sano Center™
Sağlık Merkezleri ve Hastanelerde kolay kurulum ve BRT uygulamaları.

Sano Center, merkezi kontrol sistemine sahip hastane ve sağlık merkezlerine yönelik geliştirilmiş bir Elektromanyetik Bio-regülasyon Terapi ekipmanıdır. Profesyonel Egzojen (dış alan oluşturarak) BRT cihazıdır. Sano Center, belirli ve kati (tanımlı) frekans aralıklarında düşük frekanslı elektro-manyetik alan oluşturmak kaydı ile çalışan egzojen (dış alan oluşturarak faaliyet gösteren) Elektromanyetik Bio-komünikasyon BRT cihazıdır. Sano Center siteminin amacı, aynı anda birden çok hastaya bio-stimülasyon-bio-rezonans terapisini yapmaktır. Sano Center, çok düşük yoğunluklu elektromanyetik alan (ELI EMF) oluşturarak 2 m (metre)’lik ve orta boy (M) terapi minderleri aracılığıyla elektromanyetik terapi sinyallerini kişiye iletir.

Merkezi kontrol sistemi ile aynı anda 15'den fazla kişiye müdahele imkanı.

Talep üzerine 10 - 15 veya daha çok kişiye (60 kişiye kadar destekler) aynı anda uygulama yapabilme imkanı sunmaktadır. Ayrı ayrı tasarlanmış olan bio-regülasyon terapi cihazları birbirlerine merkezi bir sistem aracılığı ile bağlıdırlar. Tek bir uygulama yazılımı sayesinde biribirlerinden bağımsız tüm üniteleri kontrol etme fırsatı verir. Bünyesinde 300’e yakın program bulunan Sano Center profesyonel kullanıma yönelik olarak tasarlanmış profesyonel Elektromanyetik Bio-regülasyon BRT cihazıdır.

BRT Hakkında Daha Fazlası >>

Temel Özelllikleri


Sıkça Sorulan Sorular

LSC Ne Cihazıdır?
LSC, Elektromanyetik Bio-regülasyon BRT cihazıdır. Teknik olarak, düşük yoğunluklu salınımlı elektromanyetik alan oluşturmak kaydı ile faaliyet gösterir. LSC, Elektriksel Medikal Cihaz kategorisinde olup SGS, CE kaydı ve T.C. Sağlık Bakanlığı UBB Medikal Cihaz kaydı olan bir medikal cihazdır.
LSC’yi Kimler Kullanabilir?
LSC sadece profesyonellere yönelik bir ekipman olup sadece Hekimler tarafından ve/veya bünyesinde hekim bulunduran kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılabilir.
LSC Teşhis ve Terapi Yapar mı?
LSC, egzojen (dış elektromayetik alan) oluşturmak kaydı ile faaliyet gösteren bir BRT Terapi cihazıdır. LLP’de herhangi bir teşhis modülü mevcut olmamakla beraber sadece terapisel uygulamalar için tasarlanmış BRT cihazıdır.
İlgili Terapi Metodu (BRT) nedir?
BRT (Bio-regülsyon Teknolojisi), düşük yoğunluklu frekans terapisi olarak tanımlanabilir. Bedendeki hücrelerarası elektromanyetik dengesizlik ve iletişim problemlerinden dolayı meydana gelen rahatsızlıkların hem fiziksel hem de psikolojik analizini yaparak ilgili sorunun sebebini tespit ederek sebebe yönelik terapi olanağı sunar. Sebebin kökenine inerek hücrelerarası elektromanyetik iletişim problemini düzenler ve kalıcı iyileşmelerin gerçekleşmesini sağlar.
Herhangi bir yan etkisi var mıdır?
İlgili terapi (non-invaziv) yani kişiye herhangi bir zarar verme ihtimali olmayan ve hiçbir yan etkisi olmayan bir terapisel uygulamadır.
LSC, Ne Gibi Durumlarda Kullanılabilir?
LSC, her türlü sağlık probleminde bozulmuş olan elektromanyetik bio-komünikasyonu tekrar tesis etmek için kullanılır. Ağırlıklı olarak; alerji, bağımlılık, diyabet, ağrı, uyku problemleri, fonksiyonel infertilite (kısırlık), detoksifikasyon, çocuk gelişimi, kemik ve eklem problemleri, yara iyileşmesi, post-op ve pre-op uygulamalarda, psikolojik ve stres odaklı sorunlarda, mental ve duygusal sorunlarda, zayıflama ve kalıtsal rahatsızlıklarda, bakteriyel ve parazitikolojik problemlerde, hormonal v.b. problemlerde kullanılmaktadır. Ayrıca sporculara yönelik spor uygulamalarında atlet ve sporculara yönelik olarak rahatlıkla ve güvenle kullanılmaktadır