Bireysel Seri
Protofield™
Protofield ile metabolik faaliyetlerinizi destekleyin!

Protofield, bünyesinde temel fraktal (fundamental fractal) proton rezonansını içeren bir bireysel bio-rezonans cihazıdır. Bünyesinde 20 programa sahip olup alan etkisi ile yaklaşık 3 m²’lik bir alanı etkilemektedir. Bünyesinde, uyku düzeni ile ilgili programlardan öğrenme yeteneğinin artırılması, konsantrasyon programları, fiziksel ve psikolojik stres ve zihinsel rahatlama, elektromanyetik kirlilik programlarını ihtiva etmektedir. Günümüzde fiziksel ve psikolojik strese neden olan birçok faktöre maruz kaldığımız bir yaşam tarzı içerisinde yaşamaktayız. İlgili faktör yaşam tarzımız üzerinde olmuşuz etkiler göstererek zihinsel ve fiziksel bir takım sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bedenimizde denge bozulduğu zaman sağlık sorunları baş göstermeye başlamaktadır. Protofield üretmiş olduğu düşük yoğunluklu elektromanyetik terapi sinyalleri ile bedenin tekrar dengeye ulaşmasını ve metabolizmanın kendi kendini iyileştirme kapasitesini artırarak fiziksel ve psikolojik stresin meydana getirmiş olduğu olumsuz etkileri ortadan kaldırır ve yaşam kalitesini artırıcı etki gösterir.

Protofield Programları.

Protofield, bireysel ve ev kullanımı için tasarlanmış taşınabilir mobil bio-rezonans cihazıdır. Protofield bünyesinde bulunan programlar aşağıdaki gibidir; 1. Derin Uyku I 2. Derin Uyku II 4. Uykuyu Destek I 5. Uykuyu Destek II 6. Bağımlılık Uygulaması 7. Uyku Problemleri Terapisi 8. Psikolojik Stres Terapisi 9. Bilinçaltı Uyarımı 10. Yaratıcı Beynin Uyarımı 11. Konsantrasyonu Yeteneğinin Uyarılması 12. Öğrenme Yeteneğinin Artırılması 13. Uzun Süreli Hafızanı Uyarılması 14. Bilişsel Yeteneklerin Artırılması 15. Öğrenme Süreçlerinin Uyarılması 16. Kısa Süreli Hafızanın Uyarılması 17. Anlama Kapasitesinin Desteklenmesi 18. Konsantrasyonun Desteklenmesi 19. Entelektüel Performansın Desteklenmesi 20. Entelektüel Performansın Üst Düzeyde Desteklenmesi

BRT Hakkında Daha Fazlası >>

Temel Özellikleri


Sıkça Sorulan Sorular

Protofield Ne Cihazıdır?
Protofield, bir elektromanyetik regülasyon cihazıdır. Günlük kullanıma yönelik olarak her türlü sağlık sorununda ve sağlığın idame ettirilmesi kapsamında destek ürün olarak kullanılabilir.
Protofield’ı Kimler Kullanabilir?
Protofield cihazı, herkes tarafından güvenle kullanılabilir. Hem profesyonel kullanıma hem de ev kullanımına hitap edecek şekilde tasarlanmış bir “wellness” cihazıdır.
Protofield’ın Diğer BRT Cihazlarından Farkı Nedir?
Protofield sadece bir BRT cihazı değildir. Aynı zamanda Global Scaling yani Global Ölçeklendirme teorisine uygun biçimde bünyesinde Fundamental Fractal ( Temel Fraktal ) algoritmasını içerdiğinden ötürü dünyada herhangi bir eşi veya benzeri olmayan bir elektromanyetik terapi cihazıdır.
Protofield Nasıl Çalışır?
Protofield, oluşturmuş olduğu düşük yoğunluklu (pemf) elektromanyetik alan ile hücrelerarası iletişimi regüle ederek faaliyet gösterir
Herhangi bir yan etkisi var mıdır?
İlgili terapi (non-invaziv) yani kişiye herhangi bir zarar verme ihtimali olmayan ve hiçbir yan etkisi olmayan bir terapisel uygulamadır.
Protofield’ı Ne Sıklıkla Kullanmalıyım?
Protofield günde 3 kez birer program uygulayarak başlayıp günde sabah, öğle ve akşam 2’şer program olacak şekilde artırarak kullanılabilir. 4 gün uygulama yapılıp 1 gün ara verilerek kullanılması tavsiye edilir.