Supporting the provision of health care
services

Kullanıcı Görüşleri

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı, Istanbul

"Geleneksel tıp yöntemleri ve modern teknolojinin buluştuğu biyoregülasyon yöntemlerini ALC medikal tarafından organize edilen eğitim süreci ile öğrendim. Hekimliğin eksik kalmış yönünü anlama ve tamamlama çabası yolunda son derece faydalı bilgiler edindim. Pratiğimde kullandığım cihazları ise doğru kullanıldığında ne kadar etkili olduğunu gördüm. Bu vizyonu kazanmama vesile olan ALC medikala şükranlarımı sunarım."

Op.Dr. Emin Kaya
Environmental Health Center of Dallas, TX - USA

"Lenyo Cell-Com, yüksek sayıdaki program olanağı ve sağlık problemli yaşayan kişinin duruma ve ihtiyacına göre programlanabilen protokol opsiyonu ile çalışmalarımda %90 verimlilikle kullandığım bir BRT ekipmanı."

Dr. William Rea, M.D
DO – Wholistic Kids and Families, Santa Monica, CA - USA

"Şimdiye dek kapasite ve potansiyel olarak BRT (Lenyo Terapi) cihazları kadar etkili ve derin terapisel etkiye sahip başka bir terapi modeli ile karşılaşmadım. BRT, uygulamalarımın değişmez bir parçası haline geldi."

Dr. Pejman Katriraei
Environmental Health Center of Dallas, TX - USA

"Lenyo Cell-Com, yüksek sayıdaki program olanağı ve sağlık problemli yaşayan kişinin duruma ve ihtiyacına göre programlanabilen protokol opsiyonu ile çalışmalarımda %90 verimlilikle kullandığım bir BRT ekipmanı."

Dr. William Rea, M.D
Full Spectrum Healthcare, Chicago, IL - USA

"Lenyo BRT cihazları hem fiziksel hem de psikolojik ölçekte terapi direncinin kırılması ve istenilen etkinin oluşturulması noktasında bilimsel bir devrim niteliğindedir."

Dr. Kamyar Heydat, M.D
DMS, HD, British Columbia, Canada

"PEMF cihazları ve BRT teknolojisi ile ilgili yaptığım derin araştırmalar sonucunda Lenyo cihazlarının diğer BRT ve PEMF cihazlarından sunmuş olduğu derin terapisel etki ve program/protokol olanakları çerçevesinde çok daha üstün cihazlar olduğunu deneyimledim."

Dr. John Nowacki
National Institute for Medical Rehabilitation, Hungary

"Çok net olarak ifade edebilirim ki, BRT Lenyo cihazları hücresel yenilenmeyi ve doku onarımını hızlandırmakta ve seanslar esnasında müşterilerimde derin bir rahatlamaya neden olmakta ve terapi sonrası uyku kalitesini artırıcı etki göstermektedir. "

Ács Józsefné Ildikó
BTS Center for Brain Training Jupiter, FL - USA

"BRT ve LENYO Cihazları ile elde etmiş olduğum dönüşümler her defasında beni hayrete düşürüyor. Nörofeedback ile kombine kullanıyorum ve %80 - %90 başarı oranı ve müşteri memnuniyeti ile kullanıyorum."

Mike Cohen
CAMT, CFT, Lawrence, KS - USA

"BRT teknolojisinin ve Lenyo BRT cihazlarının terapisel uygulamalarınızın değişmez bir parçası olacağını garanti edebilirim. Oluşan olumlu dönüşüm ve referanslardan ötürü daha fazla insana ulaşabilme başarısını elde ettim. "

Marianne Lonergan Curtis
Boston, MA - USA

"Fractal BRT cihazını haftanın belirli günlerinde sabah, egzersiz sonrası ve iş sonrası düzenli olarak kullanıyorum. Kullanımı son derece kolay bir cihaz olması bireysel kullanımda benim için çok önemli. Çantamdan çıkarıp, fişe takıp düğmeye basıyorum ve geri kalanı Fractal hallediyor."

Olga M.