Interscalar Cosmology
Interscalar Science for Life Seminar

Roma Seminer >>

  • 28-29 Ekim 2017 - Hartmut Müller

    2015 Bregenz ve Graz Avusturya’ da başlamış olduğumuz “Ölçeklerarası Bilim & Yaşam” seminerleri serisine sonsuzluk şehri Roma’ da 28-29 Ekim 2017 tarihinde devam ediyoruz.

  • Aralık 2017 - Hans Stormer

    Karanlık Alan Mikroskobisi & Canlı Hematolojide Kan Morfolojisi seminerleri III. basamak profesyonel seviye eğitim semineri kan plazması, kan hücrelerinin membran yapıları konularını kapsayacaktır.(III.seviye/III)

  • Şubat 2018 - Hovan Samborac

    Global Scaling (Ölçeklerarası bilim) seminerleri III. seviye eğitimi özetle telem zaman fraktalı, olayların kronometresi, fraktalı zaman ile uyum içinde yaşamak ve terapilerde uygulanması... (III.seviye/III)

Eğitim & Seminer Konuları

Yeni holistik tamamlayıcı biosibernetik yaklaşımla daha derinlere inin !

ALC Medical Co. aylık bazda biribirinden farklı ve özel konularda seminer, workshop ve eğitimler düzenlemektedir.

Yurtdışından davet edilen konuşmacılar ve eğitmenler, katılımcıların bilgi ve bakış açısını genişleterek, holistik yaklaşımla bilinç düzeylerini üst seviyelere çıkarmalarına yardımıcı olmayı hedeflemektedirler.

2016-2017 Eğitim ve Sertifika Programları

GLOBAL ÖLÇEKLENDİRME VE HOLOGRAFİK EVRENİ DR. HARTMUT MÜLLER İLE KEŞFEDİN.

Uzay-zamanın ölçeklerarası ile algılanışı kozmik bir fenomen olan yaşamın yeni bir kavrayış ile anlaşılmasına olanak sağlıyor ve inanılmaz uygulamaların önünü açıyor.

DR. JAROSLAVA ILE KARANLIK ALAN MİKROSKOBİSİ & ANALİZİ.

Karanlık Alan Mikroskobisi & Canlı Hematolojide Kan Morfolojisi seminerleri, genel sağlık durumu ve metabolik süreçlerin kan üzerinden detaylı olarak gözlemlenmesi ve yorumlanması üzerine istisnai bir bakış açısı sunmaktadır.

BIO-SIBERNETIK REGULASYON TERAPİSİ VE TEKNOLOJİSİ SEMİNERLERİ & SERTIFIKA PROGRAMI, HANS STORMER.

BRT eğitim seminer programı, Biosibernetik teknolojisi ve elekromanyetik fotonik iletişimin insan bedeni üzerindeki işleyişi ve etkilerini derinlemesine kavrama ve uygulama fırsatı sunmaktadır.

We strive to lessen risk and increase health control

learn more >>

Eğitmen Ekibimiz

Hartmut Muller

Hartmut Müller, Rusya St. Petersburg Üniversitesinde Fizik, Matematik ve Felsefe okumuş ve Moskova Mendeleev Üniversitesinden Bilim Mühendisliği üzerinde Doktora (PhD) yapmıştır. Bilimsel çalışmalarından ötürü ve özellikle “Global Scaling” (Global Ölçeklendirme) Teorisi ile ilgili gerçekleştirmiş olduğu bilimsel çalışmalardan ötürü Rusya Bilim Akademilerarası Birliği tarafından Rusya bilim nişanlarının en üst nişanı olarak bilinen “Vernadski Yıldız” nişanına layık görülmüştür.

Hans Stormer

1978 yılından beri bağımsız terapi uygulamaları, naturopati, ve homeopati, BRT, alternative & integrative sistemler, bio-enerjetik sistemleri ve Işık Terapisi uygulamakta olan bir terapisttir. Başta Hollanda ve Almanya olmak üzere Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde bio-rezonans, bio- enerjetik sistemler, elektromanyetizma, light (ışık) terapisi konularında eğitim vermektedir. Doğal iyileşme teknikleri ve BRT üzerinde uzmanlaşmıştır.Hollanda Hague’de Naturopati Merkezi’ni kurmuş ve yönetmiştir.

Bram Zaalberg

Flower remedies (çiçek terapi), tincture, homeopati, çiçek frekansları, holistik yaklaşımda ve bio regülasyonun sağlanmasında çiçek frekanslarının fiziksel ve etheric düzeydeki etkileri ve daha bir çok konu üzerine gerek Hollanda gerekse uluslararası alanda eğitimler veren bir terapisttir. Global alanda çiçek remedilerinin üretimini yapan ve Hollanda'da faaliyet gösteren bir firması vardır.

Jaroslava Samborac

Preventif Tıp uygulamalarında uzmanlığı ve Medikal Tıp Masterı olan bir Medikal doktordur.Jaroslava Hovan Somborac’ın önleyici tıp alanında 50’den fazla medikal yayını (paper, article) vardır. Ayrıca sayısız oranda Ulusal ve Uluslararası Kongrelerde eğitim vermiştir. Karanlık Alan Mikroskobisinde 10.000’den fazla canlı kan analizi gerçekleştirmiştir. 2007’den beri geniş kitlelere ve sağlık profesyonellerine Karanlık Alan Mikroskobisi ve Canlı Hematolojide Kan Morfolojisine dair eğitimler vermektedir.

We aim to lessen procedural risks and increase safety

learn more >>